Svatba s hlavním tématem Halloween? Tu jsem si nemohl nechat ujít! A proto už když si mne bookovala agentura na tuto svatbu, tušil jsem že to bude stát zato. Ikdyž jsem věděl, že bude již třetí svatbou ten víkend (koncem srpna se mi sešly tři svatby – pátek, sobota a neděle).

A nadešel den D. Neděle, krásné počasí a já možná už s vědomím, že je to poslední svatba ten víkend jsem vše nechal plynout jak to šlo a byla to jako vždy nejlepší volba. Hannah a Ben byli skvělí. Netradiční a přesto normální. Rychlé přípravy proběhly v hotelu Alchymist na Malé straně, pak rychlý přesun do Colloredo-Mandsfeldského paláce u Karlova mostu. Tam jsem předtím nikdy nebyl a je to velká škoda. Nádherný prostor a pokud jste všímaví, hned poznáte že se tu natáčela nejedna pohádka.

Intimní obřad, jen s rodinou a pár přáteli, perfektní atmosféra. Po obřadu, krátké focení. Najednou naskytlo se nádherné světlo, kterého jsme patřičně využili. Vznikla tak spontáně jedna z mých nejoblíbenějších fotek, čas ukázal že tato fotka se stala i nejoblíbenější vůbec, pokořila rekordy lajků na Instagramu, byla vybrána do několika časopisů, online magazínů atd. Schválně, poznáte o kterou jde? Napište mi to, třeba do komentářů.

Soukromě jsem si ji nazval svatbou jako ze seriálu Hra o trůny. Připomíná mi renesanční královnu a její aristokratický zevnějšek to jen potvrzuje.

Koordinace
White Agency
Květiny
Metamorphosis
Dort
Punk Rock Cakes
Obřad
Colloredo-Mansfeldský
palác